دکتر کیمیا قاسمی / خدمات زیبایی واژن / برجسته کردن جی اسپات چگونه است؟

برجسته کردن جی اسپات چگونه است؟

برجسته کردن جی اسپات یکی از انواع تکنیک هایی است که با هدف جوانسازی ناحیه تناسلی و افزایش احتمال ارگاسم زنان انجام می شود.  در ادامه قرار است که در زمینه تکنیک برجسته کردن جی اسپات نکاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا شما از اهمیت این نقطه در ارگاسم بانوان اطلاعات لازم را کسب کنید.

تجربه ارگاسم در زنان

متاسفانه زنان به دلیل ساختار آلت تناسلی شان با مشکلاتی در خصوص تجربه ارگاسم روبرو هستند. از سوی دیگر تحقیقات نوینی که در این زمینه صورت گرفته است نشان می دهد، این امر یعنی ارگاسم در زنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زنانی که ارگاسم را بیشتر از سایرین تجربه می کنند استرس کمتری دارند و وضعیت جسمانی شان بسیار بهتر از زنانی است که تعداد تجربه ی ارگاسم شان کمتر است. برای مثال زنانی که ارگاسم را بیشتر تجربه می کنند احتمال بروز یائسگی زودرس در آن ها کاهش پیدا می کند.

در بسیاری از موارد پژوهش ها نشان داده است، زنانی که دچار بی میلی جنسی شده اند به دلیل عدم تجربه ارگاسم و نیز عدم تحریک نقطه جی اسپات در آن ها بوده است. به همین دلیل زنان به انواع روش های بهبود ارگاسم روی آورده اند.

 

نقش نقطه جی اسپات در تجربه ارگاسم

نقطه جی اسپات توسط دکتر گرفنبرگ اسپات کشف شده است. بنابراین با آشنایی با نام کاشف آن فلسفه نام گذاری این نقطه مشخص گردید. نقطه جی اسپات در بخش بالایی واژن قرار گرفته است. این نقطه در اطراف مجاری ادراری است و غدد پوستی اطراف آن را احاطه کرده است. متخصصین به این نتیجه رسیده اند در صورتی که این ناحیه در روند رابطه جنسی تحریک شود احتمال ارگاسم زنان افزایش خواهد یافت. به دلیل نقش مهمی که این ناحیه در لذت جنسی و تجربه ارگاسم ایفا می کنند آن را با پروستات مردان یکی می گیرند تا جایی که برخی نقطه جی اسپات را پروستات زنان می خوانند.

برجسته سازی جی اسپات

ممکن است زنان نتوانند این نقطه از بدن خود را پیدا کنند. اما متخصصین و پزشکان می توانند این ناحیه را پیدا کنند و با انجام اقداماتی تخصصی روی آن میزان اصطحکاک و تماس آن با آلت مردانه را افزایش دهند. از این رو تقویت یا برجسته سازی جی اسپات این روزها به یکی از انواع عمل های زیبایی پرطرفدار تبدیل شده است.

برجسته کردن جی اسپات

تزریق ژل برای برجسته کردن نقطه جی اسپات

یکی از بهترین راهکارهایی که از سوی مختصصین در جهت افزایش تحریک پذیری جی اسپات انجام می شود تزریق ژل به واژن می باشد. ژلی که در روند تقویت جی اسپات تزریق می شود از همان نوعی است که در روند زیباسازی و جوانسازی صورت و لب ها استفاده می شود. بنابراین نیازی به نگرانی وجود ندارد. زیرا که بالاترین سازگاری را با بافت بدن انسان دارد. برای نتایج بهتر باید به بهترین دکتر زنان برای جوانسازی واژن مراجعه کنید.

مزایای تزریق ژل برای برجسته کردن جی اسپات

مهم ترین مزایایی که می توان برای این عمل زیبایی برشمرد موارد زیر هستند:

 • بدون درد
 • بدون خونریزی
 • بدون نیاز به بیهوشی؛ این عمل در وضعیت بیحسی موضعی انجام می شود. بنابراین علاوه بر این که زنان دردی را تجربه نخواهند کرد از عارضه های ناشی از استفاده انواع مواد بیهوشی نیز در امان خواهند بود.
 • به صورت سرپایی و بدون نیاز به بستری
 • در کوتاه ترین زمان انجام می شود و زمان زیادی از شما نخواهد گرفت؛ زنانی که شاغل هستند و نگران این موضوع اند که چقدر باید برای این عمل زیبایی زمان بگذارند می توانند درکوتاه ترین زمان به مراکز زیبایی تعیین شده مراجعه کنند تا روند عمل برای آن ها انجام شود.
 • افزایش میزان تحریک پذیری در نقطه جی اسپات
 • افزایش میزان لذت جنسی در روند رابطه جنسی
 • افزایش تجربه ارگاسم زنان بعد از هر رابطه جنسی
 • پیشگیری از بی میلی جنسی
 • افزایش اعتماد به نفس و میل جنسی زنان
 • بدون عارضه و خطر؛ تقویت نقطه جی اسپات از طریق تزریق ژل تاکنون برای آمار قابل توجهی از زنان انجام شده است. در نتیجه ی تمامی این عمل های زیبایی شاهد هیچ گونه خطر و یا عارضه های منفی نبوده ایم. بنابراین می توان بدون استرس و نگرانی برای انجام این عمل زیبایی اقدام کرد.

آمادگی های قبل از برجسته کردن جی اسپات

مهم ترین اقداماتی که باعث می شود روند تزریق ژل به جی اسپات با موفقیت زیادی انجام شود موارد زیر هستند:

 • در صورت استفاده از انواع قرص های ضد انعقاد خون باید به مدت یک هفته از مصرف تمامی آن ها اجتناب کنید. مثل آسپرین، هپارین و وارفارین
 • پیش از انجام هرگونه اقدام زیبایی در ناحیه تناسلی باید انواع عفونت های واژینال درمان شود. بنابراین زنانی که به عفونت های باکتریایی یا قارچی مبتلا هستند باید در ابتدا روند درمان این عارضه ها را طی کنند سپس برای آن ها عمل برجسته کردن جی اسپات انجام خواهد شد.

مراقبت های بعد از برجسته کردن جی اسپات

 • ماساژ دادن و یا دست زدن به ناحیه تناسلی بعد از تزیرق ژل ممنوع است. زیرا که باعث خلل در روند بهبودی خواهد شد.
 • به مدت 72 ساعت برقراری رابطه جنسی ممنوع است.
 • به مدت 72 ساعت استحمام با آب داغ یا شستشوی محل تزریق ژل با آب داغ ممنوعیت دارد.
نقطه جی اسپات

ماندگاری عمل برجسته کردن جی اسپات

ژل های تزریقی در ناحیه تناسلی انواع مختلفی دارند. به دلیل اینکه هر کدام از آن ها زمان مشخصی دوام و ماندگاری دارند نمی توان تعیین کرد نتیجه تزریق ژل در ناحیه جی اسپات چقدر ماندگار است. این مساله کاملا به نوع ژل و کیفیت ژل تزریق شده وابسته است.

به همین دلیل توصیه می کنیم که در جلسات اولیه در خصوص ژلی که از سوی متخصص استفاده می شود سوالاتی را با وی درمیان بگذارید.

در اغلب موارد متخصصین از ژل های نیمه موقت استفاده می کنند. عمر و دوام ژل های نیمه موقت بین 2 الی 5 سال است. به همین دلیل تا زمانی که ژل ها جذب بافت بدن زنان نشده اند تاثیر برجسته سازی جی اسپات ادامه دارد و می توانید از اثرات مثبت آن بهره مند شوید.

خاتمه

در بخش های مختلف این مقاله از اهمیت نقطه جی اسپات در تجربه ارگاسم زنان سخن گفتیم. در ادامه در خصوص روشی که برای برجسته سازی جی اسپات بکار گرفته می شود، مطالبی را اشاره کردیم. توصیه می کنیم در صورتی که علاقه مند به انجام این عمل زیبایی هستید حتماً به بهترین متخصصین در این زمینه مراجعه کنید. 

دکتر کیمیا قاسمی

دکتر کیمیا قاسمی

تحصیلات:
دکتر کیمیا قاسمی فارغ التحصیل رشته زنان دانشگاه علوم پزشکی اهواز هستند.

تجربه کاری تا کنون:
چهارسال در شهرستان شوش و همچنین به مدت چهارسال نیز در اهواز نیز فعالیت در زمینه پزشکی و زنان داشته اند.
دکتر قاسمی، تمامی خدمات درمانی، جراحی های زیبایی زنان و کلیه ی اعمال ترمیمی و زیبایی زنان به صورت سرپایی،لابیاپلاستی، تزریق ژل و چربی و… را انجام می دهند.

بیمارستان های طرف قرارداد :
کلیه بیمارستان های خصوصی
بیمارستان های فاطمه زهرا، اپادانا، میلاد
کلیه بیمه های تکمیلی: تامین اجتماعی ،خدمات درمانی ،بیمه روستایی، بیمه نیروهای مسلح

مقالات مرتبط
لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی در اهواز

جراحی لابیاپلاستی، جراحی زیبایی ناحیه تناسلی است که با هدف تغییر شکل و یا کوچک کردن لابیا مینور...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *