دکتر کیمیا قاسمی / خدمات زیبایی واژن / جراحی زیبایی واژن در اهواز

جراحی زیبایی واژن در اهواز

جراحی زیبایی واژن زنان امروزه یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی برای خانم ها شده است. زیرا خانم ها می خواهند که زیبا و جذاب باشند، همیشه هم در اوج باقی بمانند، بنابراین امروزه روش های جدید و بدون عارضه ای برای جوانسازی واژن وجود دارد که می توان نزد متخصص زنان در اهواز از آن ها استفاده کرد. برای همین است که در حال حاضر شاهد افزایش روز افزون متقاضیان عمل های زیبایی هستیم، اما عمل های زیبایی که جنبه درمانی نیز داشته باشد و مشکلات جسمی و روحی افراد را برطرف سازد، مفید خواهد بود. خوشبختانه با عرضه روش های نوینی در عرضه زیباسازی واژن، هر کدام یکی پس از دیگری با مزیت های بیشتر و عوارضی کمتری همراه هستند و می توانند نظر افراد را به خود جلب کنند.

در ادامه به بررسی بیشتر عمل های زیبایی و جوان سازی واژن می پردازیم که بسیار حائز اهمیت است و می تواند در جذابیت و سلامتی  خانم ها بسیار موثر واقع شود.  انواع گوناگونی از عمل های زیبایی واژن وجود دارد که در متن فوق به رایج ترین آن ها اشاره خواهیم کرد که بیش از همه محبوب و مورد استقبال واقع شده باشد.

جراحی زیبایی واژن زنان

دلایل تیرگی واژن

ژنتیک، افزایش سن، نوسانات و تغییرات هورمونی، شرایط محیطی، رطوبت و تعرق بیش از حد، استفاده از لوازم و روش های نا مناسب جهت اصلاح موهای زائد، چاقی و یا برخی از بیماری های پوستی که باعث بروز قارچ و عفونت می شوند. به عنوان یک راه کار درمانی می توان از روش لیزرتراپی استفاده نمود. هم چنین استعمال کرم های موضعی شیمیایی یا گیاهی موجود در بازار که می توان کیفیت و میزان اعتبار این محصولات را از فردی متخصص جویا شد.

دلایل گشاد شدن واژن زنان

چه دلایلی وجود دارد که باعث می سود واژن زنان گشاد شود و ظاهری نامناسب پیدا کند. به صورتی که یک فرد تصمیم به جراحی زیبایی واژن خود بگیرد؟ در ادامه به برخی از این دلایل اشاره می کنیم.

عوامل ژنتیکی

می توان گفت که ژنتیک و عوامل وراثتی می توانند در این زمینه دخیل باشند؛ به صورتی که فرد از هنگام تولد واژنی گشاد داشته باشد و  در خانواده او نیز دیگران همین شرایط را داشته باشند.

تغییرات هورمونی

تغییرات هورمونی که در زمان بارداری به وجود می آیند نیز می توانند یکی از عواملی باشند که در انتها منجر به گشادی واژن در بانوان می شوند.

افزایش سن

کلاژن ها که در پوست ما وظیفه جوانسازی را دارند به مرور زمان و افزایش سن از بین می روند. از دست رفتن کلاژن ها ممکن است باعث از بین رفتن سفتی واژن و گشادی آن شوند.

تغییرات وزنی

تغییرات وزنی نیز در این موضوع تاثیر دارند.

مقاربت

رابطه جنسی بیش از اندازه یکی دیگر از دلایلی است که باعث گشادی واژن می شود

عمل جراحی زیبایی واژن چیست؟

عملی است که به جوان سازی واژن می انجامد و توسط یک جراح زیبایی زنان انجام می شود و علاوه بر کاربرد آن در افزایش زیبایی واژن، مزایای بسیاری برای خانم ها به همراه دارد.

انواع عمل های زیبایی واژن

لابیاپلاستی

عمل لابیا پلاستی با توجه به اینکه هنوز هم پیش داوری های زیادی درباره ی آن وجود دارد به یکی از عمل های محبوب بانوان تبدیل شده است. زیبایی ناحیه تناسلی می تواند تاثیرات مثبتی بر روی اعتماد به نفس زنان بگذارد و روابط جنسی را بهبود بخشد. جراحی لابیاپلاستی نه تنها برای کاربرد های زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد بلکه برای تهداد زیادی ار خانم ها کاربرد درمانی دارد.

بزرگی لابیاها ممکن مشکلات زیادی را برای بانوان به همراه بیاورد که تلاش در بر طرف کردن آن داشته باشند. لابیا پلاستی عملی است که توسط متخصص زنان با استفاده از تکنیک های مختلف انجام می شود. در این عمل بخش اضافی لابیا ها برش خورده و برداشته می شود.

لابیاپلاستی

واژینوپلاستی

برای رفع شل شدگی و افتادگی های واژن این عمل صورت می گیرد، با کمک این عمل عضلات دیواره واژن و کف لگن تقویت می شوند و می تواند کیفیت رابطه جنسی را دوچندان کند. همچنین عمل واژینوپلاستی پارگی پرینه را که بر اثر زایمان طبیعی رخ داده است را ترمیم می کند.

پرینورافی

عمل پرینورافی در ناحیه از واژن انجام می شود که جزو عمل های تنگ کردن واژن محسوب می شود و پرینه در قسمتی بین مقعد و واژن قرار گرفته است، این نقطه از اندام تناسلی زنان نقش به سزایی در کمیت و کیفیت رابطه جنسی دارد.

تنگ کردن واژن

عمل تنگ کردن به منظور برطرف کردن گشادی واژن که بر اثر زایمان طبیعی یا رابطه های متعدد ایجاد می شود. این عمل روش های مختلفی دارد که با هر کدام از آن هایی که کمترین آسیب و بیشترین بازدهی را دارد این عمل انجام می شود، عمل تنگ کردن واژن یا لیفتینگ واژن با نخ و یا با دستگاه لیزر نیز انجام می شود.

سفید کردن و رفع تیرگی های واژن

به عملی گفته می شود که به رفع تیرگی های ناحیه تناسلی خانم ها می پردازد، دراین عمل با استفاده از روش های مختلفی که وجود دارد، واژن را روشن و سفید می کنند.

جوان سازی از طریق تزریق ژل یا چربی

برای زیبایی ناحیه اندام تناسلی زنانه می توان از تزریق ژل یا چربی های بدن خود شخص استفاده کرد تا افتادگی ها، فرورفتگی های این ناحیه را ترمیم و بازسازی کنند، اغلب این مواد ژل یا چربی به ناحیه لابیا یا دیواره واژن تزریق می شود تا عضلات این قسمت تقویت شوند.

انواع عمل های زیبایی واژن

لابیاماژورپلاستی

یکی دیگر از جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی، لابیاماژورپلاستی می باشد که با انجام آن می توان فرم و شکل لابیاهای بیرونی واژن را تغییر داد. این عمل موجب فزایش اعتماد به نفس و بهبود ظاهر لابیاهای بیرونی خواهد شد.

فوائد انجام عمل های زیبایی واژن کدام اند؟

  • افزایش اعتماد به نفس
  • کاهش بار روانی
  • بهبود سطح کیفیت زندگی
  • لذت بخش تر کردن روابط جنسی
  • رفع بی اختیاری ادراری
  • رفع گشادی و جوانسازی واژن
  • کلاژن سازی پوست ناحیه واژن
  • افزایش رطوبت و رفع عارضه خشکی واژن
  • افزایش مقاومت در قسمت های مختلف ناحیه تناسلی

عوارض جراحی زیبایی واژن

در واقع هر عملی اگر توسط متخصص و فرد با مهارتی انجام شود، مشکلی برای بیمار به وجود نمی آید به جز برخی از عوارض جانبی که پس از انجام هر گونه عمل بروز می کند. بنابراین قبل از انجام عمل زیبایی واژن بهترین جراح زیبایی زنان را پیدا کنید و تحقیقات کافی را در رابطه با او انجام دهید.

هزینه عمل های جراحی زیبایی واژن

هر کدام از عمل های زیبایی واژن قیمت مختص به خودش را دارد و هر کدام از آنها قیمت های متفاوت و متغیری بنا به وضعیت روزانه دارند. به همین خاطر است که نمی توانیم قیمتی مشخص به شما مخاطبین عزیز ارائه دهیم. اما می توانیم برای شما فاکتور های را ارائه دهیم که در براورد این قیمت ها تاثیرگذارند.

میزان تجربه، تخصص، مهارت، شهرت جراح، موقعیت مکانی مطب، نوع بیمارستان مورد نظر برای عمل(خصوصی- دولتی بودن)، مقدار مواد مورد استفاده در عمل، میزان کمیت و کیفیت تجهیزات پزشکی در مطب، کلینیک، بیمارستان، و میزان قیمت های هر جلسه ویزیت پزشک تعداد جلسات مراجعه برای قبل و بعد از عمل همگی از عواملی هستند که در هزینه های عمل های زیبایی زنان دخیل باشند.

نتیجه گیری

به اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از عمل جراحی که بسیاری از متخصصین این حوزه بر این امر تاکید داشته اند توجه کنید تا خطرات احتمالی این عمل متوجه شما نباشد. تمامی این اعمالی که بسیار رایج هستند و به منظور شادابی و طراات ظاهری و باطنی خانم ها انجام می شوند می توانند مزایا و معایب مختص به خود را داشته باشند، به همین خاطر است به شمات توصیه می کنیم برای انتخاب عمل جراحی متناسب با شرایط جسمی و روحی خود و میزان فوائد و عوارض آن دقت کافی را به خرج دهید. تا خطری سلامتی و زیبای شما تهدید نکند.

 

دکتر کیمیا قاسمی

دکتر کیمیا قاسمی

تحصیلات:
دکتر کیمیا قاسمی فارغ التحصیل رشته زنان دانشگاه علوم پزشکی اهواز هستند.

تجربه کاری تا کنون:
چهارسال در شهرستان شوش و همچنین به مدت چهارسال نیز در اهواز نیز فعالیت در زمینه پزشکی و زنان داشته اند.
دکتر قاسمی، تمامی خدمات درمانی، جراحی های زیبایی زنان و کلیه ی اعمال ترمیمی و زیبایی زنان به صورت سرپایی،لابیاپلاستی، تزریق ژل و چربی و… را انجام می دهند.

بیمارستان های طرف قرارداد :
کلیه بیمارستان های خصوصی
بیمارستان های فاطمه زهرا، اپادانا، میلاد
کلیه بیمه های تکمیلی: تامین اجتماعی ،خدمات درمانی ،بیمه روستایی، بیمه نیروهای مسلح

مقالات مرتبط
خارش بعد از لابیاپلاستی 

خارش بعد از لابیاپلاستی 

یکی از جراحی های زیبایی زنان که هم جنبه زیبایی داشته و هم جنبه درمانی و منجر به قرینه شدن لابیاها...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *