دکتر کیمیا قاسمی / خدمات زیبایی واژن / روشن كردن واژن با ليزر در اهواز

روشن كردن واژن با ليزر در اهواز

یکی از روش های مناسب جهت رفع تیرگی واژن روشن کردن واژن با لیزر می باشد که با عوارض بسیار کم و در زمانی سریع بهترین نتیجه را برای افراد در پی خواهد داشت. تیرگی واژن امروزه یکی از دغدغه های بانوان به شمار می رود، که علت های مختلفی نظیر وراثت، استفاده از لباس زیر غیراستاندارد و … دارد و منجر به کاهش اعتماد به نفس در بانون جهت برقراری رابطه جنسی خواهد شد. بنابراین خانم ها در صدد برطرف کردن این تیرگی می باشند که برای رفع آن روش های مختلفی وجود دارد اما تمام این روش ها مناسب نبوده و همچنین نتیجه مطلوبی نخواهند داشت و حتی گاهی عوارضی را نیز به دنبال خواهد داشت. متخصصان و پزشکان خبره برای رسیدن به چنین هدفی (روشن کردن پوست تیره ناحیه تناسلی خانم ها) روش های متفاوتی را در پیش گرفته اند.

آیا از تیرگی پوست خود در ناحیه واژن ناراحت هستید؟ آیا تیرگی پوست واژن اعتماد به نفس شما را از بین برده است؟ آیا هنگام رابطه جنسی با همسرتان با تیرگی ناحیه تناسلی خود نمی توانید لذت بیشتر و حس بهتری را تجربه کنید؟ در این مقاله ما در پی ارائه راه حل هایی هستیم که برای همیشه مشکلاتی که تیرگی پوست واژن برایتان ایجاد کرده است را از بین ببرید. اما روشن کردن واژن با لیزر چگونه انجام می شود؟ ادامه مطلب را با سایت دکتر کیمیا قاسمی همراه باشید.

دلایل  تیره شدن ناحیه تناسلی بانوان

 1. وراثت : برخی از بانوان به دلایل ارثی و ژنتیکی درقسمت تناسلی دچار ازدیاد رنگدانه های تیره هستند که تیرگی ناخشنود کننده ای را ایجاد می کند.
 2. لباس های زیر نامناسب : برخی از بانوان به دلیل اینکه از لباس های زیر غیر استاندارد استفاده می کنند باعث می شود که در ناحیه تناسلی تیرگی را به مرور شاهد باشند. نباید لباس های زیر از جنس پلاستیک باشند . حتما دقت کنید که نخی یا گیاهی باشند.
 3. چاقی بیش از حد: یکی دیگر از عواملی که باعث می شود ناحیه تناسلی تیرگی پیدا کند چاقی است که در ناحیه ران ها وجود دارد. در واقع به علت اینکه افراد چاق هنگام راه رفتن سایش میان دو پای آن ها بیشتر است بر اثر این برخوردهای زیاد تیرگی ایجاد می شود.
 4. راه رفتن های زیاد هم حتی در افراد با وزن متوسط نیز می تواند به تیرگی بی انجامد.
 5. لباس های جذب نیز از دیگر عامل های مهم تیره کننده واژن هستند.

روشن کردن واژن با لیزر

هدف از درمان تیرگی واژن چیست؟

یکی از بزرگترین عواملی که باعث عدم رضایت از رابطه جنسی و نداشتن اعتماد به نفس در آن می شود تیرگی واژن است. برای بسیاری از زنان، تیرگی واژن می‌تواند از نظر ظاهری ناراحت‌کننده باشد. بنابراین، یکی از اهداف اصلی درمان تیرگی واژن، بهبود ظاهر زیبایی و پوستی منطقه واژن است تا زنان بتوانند از خود رضایت بیشتری داشته باشند. برخی از زنان ممکن است احساس ناخوشایندی و ناراحتی درباره تیرگی واژن خود داشته باشند که ممکن است به تغییرات روحی و روانی منجر شود. درمان تیرگی واژن و بهبود آن می‌تواند به زنان اعتماد به نفس بیشتری در روابط شخصی و جنسی بدهد و احساس راحتی و خودراضیتی بیشتری را ایجاد کند. واژن تیره را می توان با روش های روز دنیا سفید کرد. برخی روش ها ماندگاری بیشتری دارند و برخی دیگر کمتر و شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب نمائید.

نحوه روشن کردن واژن با لیزر

سومین روش درمانی آن است که در مطب ها و کلینیک ها استفاده می شود و روشی پزشکی می باشد.

تعداد جلسه های درمان و همینطور مدت زمان هر جلسه با توجه به نوع و میزان تیرگی واژن هر فرد متفاوت می باشد، اما می توان گفت که به طور معمول زمان هر جلسه از روشن کردن واژن با لیزر در حدود 30 دقیقه می باشد.

برای انجام این روش توسط بهترین جراح زیبایی زنان در اهواز در ابتدا برای جلوگیری از احساس درد در افراد، محل مورد نظر تحت بی حسی موضعی قرار گرفته و سپس با استفاده از لیزر ها تمام رنگدانه های سطح پوست را از  بین برده و پوست را روشن می کنند.

نحوه-روشن-کردن-واژن-با-لیزر

مزایای روشن کردن واژن با لیزر

 1. در این روش که با تابش اشعه به سطح پوست باعث می شوند پوست سفید و روشن شود میزان ماندگاری اثر لیزر بسیار زیاد است.
 2. این روش محدودیت سنی ندارد و همگان می توانند از این روش برای حل مشکلات خود کمک بگیرند.
 3. این روش موفق ترین روش با بازدهی بسیار بالا برای حصول هدفی است که دنبال می شود.
 4. خطری برای بدن انسان ندارد و عوارض ناگواری تاکنون گزارش نشده است.
 5. در تمام دنیا از این روش استفاده می شود. پس جامعه آماری بالایی از این روش رضایت داشته و نتیجه مثبت و دلخواه خود را کسب کرده اند.
 6. این روش در کوتاه ترین زمان بالاترین تغییرات را در شما حاصل خواهد کرد.
 7. درمانی سرپایی است که نه نیاز به بستری شدن دارد و نه نیاز به استفاده از مواد بیهوش کننده.

روش های خانگی برای روشن کردن ناحیه ی تناسلی

یکی از این دست روش ها که خانگی است استفاده از یکسری صابون های ویژه است که در جهت سفید کردن می تواند کمک کننده باشد. اما باید این خبر بد را در خصوص این روش گوشزد کنیم که این روش تاثیری کوتاه مدت دارد و پس از مدتی ناحیه تناسلی رنگ تیره خود را باز می یابد و حتی این تیرگی بیش از پیش بروز پیدا می کند.

دومین روش باز هم به نوعی خانگی تلقی می شود و آن استفاده از کرم هایی است که برای حل همین مساله تولید شده اند. اگر بخواهیم توصیه ای در زمینه استفاده از این کرم ها به شما داشته باشیم این است که انواع مختلفی کرم سفید کننده واژن تولید و عرضه بازار می شود. نکته ای که در انتخاب این کرم ها وجود دارد این است که برندهای خوب و با کیفیت را بشناسیم و از برندهای غیر استاندارد استفاده نکنیم. زیرا که خود همین کرم های بدون کیفیت عواقب زیان باری را در پی دارد.

بهترین روش برای سفید کردن پوست تیره واژن

سوالی که همواره از خانم ها می شنویم این است که از پزشکان می خواهند در خصوص بهترین روشی که می تواند آنها را به هدف شان برساند راهنمایی کنند. تا به امروز روشی بهتر از لیزر درمانی مورد استفاده قرار نگرفته است که نتایج مثبت خود را به اثبات برساند.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای سفید کردن واژن هستند؟

 • اگر به دلیل تیرگی واژن در رابطه جنسی احساس خجالت می کنید و اعتماد به نفس کافی ندارید.
 • اگر از ظاهر بدن خود رضایت کافی ندارید و از تیرگی آن احساس شرم می کنید.
 • اگر با از بین بردن موهای زائد بدنتان تیره شده بهترین گزینه سفید کردن واژن می باشد.
 • هزینه پرداخت انجام عمل سفید کردن واژن را داشته باشید.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
خطا! مجدد تلاش کنید.

نکاتی اساسی در مورد روشن کردن واژن با لیزر

 1. در دوره عادت ماهیانه انجام لیزر ممنوع است. توصیه پزشکان این است که سه روز پس از اتمام عادت ماهیانه این کار را انجام دهند.
 2. کسانی که دچار سرطان گردنه رحم هستند نمی توانند از این روش استفاده کنند.
 3. اگر بیماری خاصی دارید که مربوط به ناحیه واژن شماست حتما با متخصص در میان بگذارید.
 4. این روش چند دقیقه ای قابل انجام است و ابدا وقت زیادی از شما نمی گیرد.
 5. عفونت قارچی، و یا خشکی واژن در افرادی که توسط پزشکان کم تجربه مورد لیزر درمانی قرارگرفته اند گزارش شده اند که کاملا ایراد به پزشک وارد بوده است نه به روش درمانی. پس در انتخاب پزشک نهایت دقت و حساسیت را داشته باشید.
 6. آخرین نکته ای که می خواهیم بپردازیم درباره هزینه لیزر است که باید گفت عوامل زیادی بر تعیین هزینه موثرند مثلا: میزان تخصص و تجربه ای که پزشک دارد، نوع دستگاه لیزری که از آن استفاده می کند، تعداد جلسات که مورد درمان قرار می گیرید، و میزان تیرگی پوست واژن.

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله ذکر کردیم روشن کردن واژن با لیزر یکی از بهترین روش های روشن سازی واژن بوده ولی مراقبت هایی نظیر خودداری از استفاده از لباس های تنگ، رعایت بهداشت ناحیه تناسلی و استفاده از پمادهایی برای رفع سوزش ناحیه لیزر شده وجود دارد که باید جهت افزایش ماندگاری این روش رعایت شوندو به دلیل حساسیت ناحیه تناسلی توصیه می شود که همراهان و عزیزانی که مشتاق اند از این روش برای درمان خود استفاده کنند باید متوجه این موضوع باشند که حتما از بهترین متخصص زنان و پزشکان در زمینه لیزر ناحیه تناسلی استفاده کنند.

سوالات متداول

دکتر کیمیا قاسمی

دکتر کیمیا قاسمی

تحصیلات:
دکتر کیمیا قاسمی فارغ التحصیل رشته زنان دانشگاه علوم پزشکی اهواز هستند.

تجربه کاری تا کنون:
چهارسال در شهرستان شوش و همچنین به مدت چهارسال نیز در اهواز نیز فعالیت در زمینه پزشکی و زنان داشته اند.
دکتر قاسمی، تمامی خدمات درمانی، جراحی های زیبایی زنان و کلیه ی اعمال ترمیمی و زیبایی زنان به صورت سرپایی،لابیاپلاستی، تزریق ژل و چربی و… را انجام می دهند.

بیمارستان های طرف قرارداد :
کلیه بیمارستان های خصوصی
بیمارستان های فاطمه زهرا، اپادانا، میلاد
کلیه بیمه های تکمیلی: تامین اجتماعی ،خدمات درمانی ،بیمه روستایی، بیمه نیروهای مسلح

مقالات مرتبط
لابیاپلاستی در اهواز

لابیاپلاستی در اهواز

جراحی لابیاپلاستی، جراحی زیبایی ناحیه تناسلی است که با هدف تغییر شکل و یا کوچک کردن لابیا مینور...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *