دکتر کیمیا قاسمی / خدمات زیبایی واژن / عمل کلیتوروپلاستی چیست؟
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

عمل کلیتوروپلاستی چیست؟

عمل کلیتوروپلاستی چیست؟

در این نوشتار برآنیم پرداختی دقیق و جزئی در زمینه کلیتوروپلاستی، که یکی از راه های درمانی و زیبایی ناحیه واژن است داشته باشیم. درباره کلیتوروپلاستی چه میدانید؟ آیا عمل کلیتوروپلاستی عوارضی دارد؟ برای دریافت اطلاعات درباره کلیتوروپلاستی ادامه مطلب را با سایت دکتر کیمیا قاسمی همراه باشید.

درواقع کلیتوروپلاستی یکی از انواع روش های درمانی و زیبایی ناحیه واژینال بانوان است که این روزها در ردیف رایج ترین و پرطرفدار ترین اعمال زیبایی قرار گرفته است.کلیتوروپلاستی درواقع همانگونه که از نام آن بر می آید به ترمیم و رفع مشکلاتی که در نواحی کلیتوریس زنان ایجاد شده می پردازد. کلیتوریس بخشی از واژن زنان است که در قسمت فوقانی لابیا ها قرار دارد و نقش مهمی را در لذت جنسی و نیز ارگاسم جنسی زنان ایفا می کند.

کلیتوروپلاستی

سه نکته اصلی در خصوص کلیتوروپلاستی:

  • این عمل در حقیقت با هدف کوچک کردن اندازه کلیتوریس در زنان انجام می شود.
  • این روش با لیزر انجام می شود و تاثیرات زیادی را در بهبودی وضعیت واژن خانم ها دارد.
  • یکی از نکات اساسی که در این زمینه وجود دارد این است که، خوشبختانه این روش درمانی توانسته تا حد زیادی در رفع و حل مشکلات زنانه تاثیر گذار باشد و طیف وسیعی از مشکلات واژینال را برطرف سازد.

مزایای کلیتوروپلاستی

بخش دوم صحبت های ما در این موضوع معطوف شد به این مطلب که اساسا کلیتوروپلاستی چه مزایا و نتایج مثبتی را برای زنان به همراه دارد و زنان نسبت به این روش درمانی چه امید ها و انتظاراتی را می توانند داشته باشند.

واقعیت این است که این روش ویژگی هایی دارد که می شود آن را بر دیگر راه های درمانی و زیبایی رجحان داد. از جمله این ویژگی ها :

  1. نسبت به سایر روش های زیبایی همچون لابیاپلاستی روندی سریع در بهبودی و بازگشت حال بیمار به وضعیت قبل از عمل دارد.
  2. عارضه هایی نظیر اسکار، عفونت و یا غیره را در پی ندارد. این مزیت می تواند تا حد زیادی خیال زنان را در خصوص این روش راحت کند.
  3. در ناحیه واژن و کلیتوریس مثل دیگر مناطق بدنی افراد اعصابی وجود دارد که نباید آسیب ببینند. روش کلیتوروپلاستی در این زمینه بسیار مطمئن است و تا حد زیادی اعصاب این منطقه در این روش درمانی ایمن هستند و خطری آنها را تهدید نمی کند.
  4. این روش درمانی رضایت مندی و نتیجه بخشی زیادی را برای زنان به وجود آورده است و همین موضوع سبب می شود که زنان زیادی به این روش درمانی اقبال نشان دهند.
  5. یکی از مهم ترین تاثیراتی که دارد این است که زنانی که تحت عمل کلیتوروپلاستی قرار گرفته اند گزارش هایی ارائه کردند مبنی براینکه برانگیختگی جنسی و لذت جنسی بالایی را در هنگام رابطه جنسی دارند و این موضوع برایشان بسیار مفید و سودمند بوده است. زیرا که در رابطه جنسی به طور کلی توانستند شریک جنسی خوبی برای همسر خود باشند.

معایب کلیتوروپلاستی

در خصوص معایب و یا عوارض احتمالی کلیتوروپلاستی چه می دانید؟ تا احیانا اگر نگرانی ای از سوی بیماران و یا مراجعین وجود داشت از بین برود.

واقعیت این است که علیرغم اینکه آمار زیادی از زنان تحت عمل جراحی کلیتوروپلاستی قرار گرفتند گزارش هایی با خطرات و عارضه های منفی ای را ارائه نکردند و این امر نشانگر این مطلب است که این روش تا حد زیادی می تواند مطمئن، ایمن، کم خطر و ثمر بخش باشد.

دكتركیمیا قاسمى، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایى در اهواز هستند، جهت ارتباط با دکتر قاسمی با شماره های : ٠٩٣٧٣٧٠٢١١٥-٣٤٤٦٢٧٦١ تماس بگیرید و یا اینستاگرام ایشان را دنبال کنید .

 

نکته ای کلی در خصوص کلیتوروپلاستی

یکی از نکاتی که همه عزیزان باید توجه داشته باشند این است که علیرغم اینکه در طول این سالها تعداد بالایی از عمل کلیتوروپلاستی از سوی پزشکان مختلف و نیز برای زنان مختلف انجام شده است و این روش درمانی آثار مثبت خود را نمایان ساخته ، اما باید این نکته را از نظر دور نگاه نداریم که پزشک و تخصص و مهارت وی در جریان عمل تا حد زیادی می تواند نتیجه درمان را تضمین کند و از نگرانی ما بکاهد. بنابراین کلیتوروپلاستی روش درمانی درستی است اما اگر پزشکی کم تجربه و ناپخته دست به چنین اقدامی بزند منجر به بروز مشکلاتی می شود که گاها جبران آن غیر ممکن خواهد بود. پس نهایت توجه و دقت خود را معطوف به این موضوع کنید که روند درمانی را به دست اهل آن بسپارید.

نتیجه گیری

و دیگر اینکه امیدوارم این مطالب توانسته باشد مورد عنایت خوانندگان عزیز قرار گرفته و روشنگری های لازم را ایجاد کرده باشد.

دکتر کیمیا قاسمی

دکتر کیمیا قاسمی

تحصیلات:
دکتر کیمیا قاسمی فارغ التحصیل رشته زنان دانشگاه علوم پزشکی اهواز هستند.

تجربه کاری تا کنون:
چهارسال در شهرستان شوش و همچنین به مدت چهارسال نیز در اهواز نیز فعالیت در زمینه پزشکی و زنان داشته اند.
دکتر قاسمی، تمامی خدمات درمانی، جراحی های زیبایی زنان و کلیه ی اعمال ترمیمی و زیبایی زنان به صورت سرپایی،لابیاپلاستی، تزریق ژل و چربی و… را انجام می دهند.

بیمارستان های طرف قرارداد :
کلیه بیمارستان های خصوصی
بیمارستان های فاطمه زهرا و میلاد
کلیه بیمه های تکمیلی: تامین اجتماعی ،خدمات درمانی ،بیمه روستایی، بیمه نیروهای مسلح

برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.